retro never dies

Metalowy plakat XL ma wymiary 28x39 cm

Metalowy plakat L ma wymiary 18x28 cm

Plakaty są wykonywane z lekkiego i trwałego aluminium

Każdy obraz ma z tyłu zagięcie do przymocowania na ścianie.

W dziale plakatów metalowych XL znajdą Państwo: motywy pop art., motywy do wystroju kuchni i wystroju salonu, stare plakaty, plakaty propagandowe, plakaty motoryzacyjne

Przy zabrudzeniu plakat metalowy wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, dlatego idealnie nadaje się do wystroju kuchni. Wszystkie obrazy cechują się bardzo żywymi, realistycznymi kolorami.

Istnieje możliwość zrobienia plakatu z własnym zdjęciem, który będzie świetnym pomysłem na prezent dla chłopaka, który chce pokazać swoją wyrazistość. Niezniszczalność i wyjątkowość takiego prezentu gwarantuje satysfakcje i zadowolenie obdarowanego. Istnieje możliwości dodatkowej płatnej personalizacji plakatu według rozmiaru.



retro never dies

Widzisz tę ostrą laskę z niesamowitym afro na głowie? Lepiej na nią nie patrz - to silna babka i jeśli krzywo na nią spojrzysz to może do Ciebie wycelować, a trafia bez pudła. No dobra, czasy takich nieco szalonych kobiet dawno minęły, ale skoro "Retro nie umiera nigdy", to Ty też możesz powiesić u siebie tbliczkę z taką dziewczyną.


59,00 zł

Poprzednie Następne