Sturgis

Metalowy plakat XL ma wymiary 28x39 cm

Metalowy plakat L ma wymiary 18x28 cm

Plakaty są wykonywane z lekkiego i trwałego aluminium

Każdy obraz ma z tyłu zagięcie do przymocowania na ścianie.

W dziale plakatów metalowych XL znajdą Państwo: motywy pop art., motywy do wystroju kuchni i wystroju salonu, stare plakaty, plakaty propagandowe, plakaty motoryzacyjne

Przy zabrudzeniu plakat metalowy wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, dlatego idealnie nadaje się do wystroju kuchni. Wszystkie obrazy cechują się bardzo żywymi, realistycznymi kolorami.

Istnieje możliwość zrobienia plakatu z własnym zdjęciem, który będzie świetnym pomysłem na prezent dla chłopaka, który chce pokazać swoją wyrazistość. Niezniszczalność i wyjątkowość takiego prezentu gwarantuje satysfakcje i zadowolenie obdarowanego. Istnieje możliwości dodatkowej płatnej personalizacji plakatu według rozmiaru.

 Sturgis

Metalowy plakat "Sturgis" może być z powodzeniem zakupiony dla każdego fana wyścigów motocyklowych. To stare amerykańskie ogłoszenie w westernowym stylu przedstawia reklamę jednego z największych wydarzeń motocyklowych na świecie, które odbywa się cyklicznie raz w roku na początku sierpnia od 1938 roku w południowej Dakocie. Tabliczka dla miłośnika motorów i wyścigów.
59,00 zł

Poprzednie Następne