wine list

Metalowy plakat XL ma wymiary 28x39 cm

Metalowy plakat L ma wymiary 18x28 cm

Plakaty są wykonywane z lekkiego i trwałego aluminium

Każdy obraz ma z tyłu zagięcie do przymocowania na ścianie.

W dziale plakatów metalowych XL znajdą Państwo: motywy pop art., motywy do wystroju kuchni i wystroju salonu, stare plakaty, plakaty propagandowe, plakaty motoryzacyjne

Przy zabrudzeniu plakat metalowy wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, dlatego idealnie nadaje się do wystroju kuchni. Wszystkie obrazy cechują się bardzo żywymi, realistycznymi kolorami.

Istnieje możliwość zrobienia plakatu z własnym zdjęciem, który będzie świetnym pomysłem na prezent dla chłopaka, który chce pokazać swoją wyrazistość. Niezniszczalność i wyjątkowość takiego prezentu gwarantuje satysfakcje i zadowolenie obdarowanego. Istnieje możliwości dodatkowej płatnej personalizacji plakatu według rozmiaru.

 

 wine list

 Blaszany obraz "wine list" pokazuje czarny otwieracz do wina. Po chwili przyglądania się wpada w oko bardzo delikatny wzór winorośli na dolnej części narzędzia. Dzięki temu czarnemu obrysowi możemy dostrzec jego ozdobność, adzięki efektowi postarzania będziemy mogli zachować styl piwniczki, kuchni, czy innego miejsca w którym go powiesimy. Ta tabliczka to elegancka ozdoba dla miłośników wina.


59,00 zł

Poprzednie Następne