be going to hell

Metalowy plakat XL ma wymiary 28x39 cm

Metalowy plakat L ma wymiary 18x28 cm

Plakaty są wykonywane z lekkiego i trwałego aluminium

Każdy obraz ma z tyłu zagięcie do przymocowania na ścianie.

W dziale plakatów metalowych XL znajdą Państwo: motywy pop art., motywy do wystroju kuchni i wystroju salonu, stare plakaty, plakaty propagandowe, plakaty motoryzacyjne

Przy zabrudzeniu plakat metalowy wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, dlatego idealnie nadaje się do wystroju kuchni. Wszystkie obrazy cechują się bardzo żywymi, realistycznymi kolorami.

Istnieje możliwość zrobienia plakatu z własnym zdjęciem, który będzie świetnym pomysłem na prezent dla chłopaka, który chce pokazać swoją wyrazistość. Niezniszczalność i wyjątkowość takiego prezentu gwarantuje satysfakcje i zadowolenie obdarowanego. Istnieje możliwości dodatkowej płatnej personalizacji plakatu według rozmiaru.

 

 be going to hell

Wyjątkowym pomysłem na prezent dla osoby z przysłowiowymi "różkami" może się okazać blaszany obraz z napisem: "I may be going to hell, but at least ...". Z pewnością taki metalowy plakat przyciągnie sporą uwagę. Ten szyld o niezwykłym haśle na pewno przypadnie do gustu osobom, które chciałyby w dowcipny sposób zaznaczyć, jestem jaki jestem, ale z pewnością nie będę sam. :)
39,00 zł

Poprzednie Następne